برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

سوالات متداول

در این بخش می‌توانید پاسخ به سوالات متداول مشتریان ما را در رابطه با طراحی وب سایت بیابید. سوال را انتخاب، جواب را مشاهده کنید.

بله باتوجه به نیاز و خواست مشتری سایت کاملا اختصاصی نیز طراحی می کنیم.

هزینه طراحی سایت های فروشگاهی و غیرفروشگاهی درغالب پکیچ های برنزی، نقره ای و طلایی داخل سایت گذاشته شده است و هزینه طراحی سایت اختصاصی پس از مشاوره با شما دوست عزیز خدممتون اعلام می گردد.

بله هم بصورت آنلاین و هم بصورت حضوری در خدمت شما هستیم و خوشحال می شویم در شرکت حضور گرمتون رو پذیرا باشیم.

چنانچه مایل باشید می توانید از یکی از پکیچ های فروشگاهی برنزی، نقره ای و طلایی استفاده نمایید که هزینه و مدت زمان تحویل آن در سایت قابل مشاهده است درغیراینصورت چنانچه سایت اختصاصی بخواهید می بایست با همکاران ما جهت مشاوره و کسب اطلاع از هزینه و زمان تحویل تماس حاصل نمایید.

باید توجه داشته باشید که سایت اختصاصی نیز می تواند با وردپرس طراحی شود و کاملا مطابق با سلیقه و نیاز شما باشد، بنابراین چون یک سایت اختصاصی است لزوما نباید با زبان برنامه نویسی دیگری طراحی شود مگر آنکه خواست مشتری باشد و یا با توجه به درخواست و نیاز مشتری تیم طراحی تشخیص بدهند بهتر است با زبان برنامه نویسی دیگری مانند .Net یا Php پروژه انجام گردد. پس بهتر است با توجه به نیاز کسب و کار خود و هزینه ای که جهت طراحی سایت در نظر گرفته اید ساخت اختصاصی یا غیر اختصاصی را انتخاب نمایید این موضوع کاملا سلیقه ای است.

پس از اتمام کار بصورت حضوری و یا در اختیار قراردادن فیلم آموزشی در خدمت شما خواهیم بود و همکاران ما پاسخگوی سوالات شما نیز خواهند بود تا شما کاملا به کار با سایت خود تسلط کافی را پیدا کنید.

با توجه به انتخاب نوع پکیچ طراحی که شما انتخاب می نمایید مدت زمان پشتیبانی مشخص می گردد که از 6 ماه تا یکسال می باشد و درصورت تمدید این مدت زمان بیشتر خواهد شد، پشتیانی بصورت حضوری و آنلاین با توجه به نیاز مشتری انجام می گردد.

با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا کار شما را بررسی نمایند و چنانچه امکان دیزاین مجدد باشد حتما در خدمت شما دوست عزیز خواهیم بود.

بله می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.