برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

درباره خلقی نو


تیم خلقی نو تشکیل شده از نیروهای جوان پرانرژی، خلاق و با استعداد که در کنار نیروهای با سابقه تر و با تجربه مشغول به فعالیت می باشند و این هماهنگی بین اعضای تیم موجب رشد و موفقیت شرکت گردیده است و باعث شده تمامی مشتریانی که تاکنون با آنها افتخار همکاری داشته ایم رضایت کامل را از خدمات ما داشته باشند و این موضوع همیشه باعث سربلندی تیم خلقی نو بوده است.

ما در خلقی نو هر پروژه را با تحقیقات کمی و کیفی آغاز می کنیم وحدس و گمان های خود را حذف می نماییم. و با تعریف واضح از هدف، همکاران ما زمان می‌گذارند تا شما، شرکت و بازارتان را بشناسند و صدای شما و چشم‌اندازی را که در آینده می‌خواهید درک کنند و دقیقا بدانند که کاربران شما چه می خواهند.

تا زمانی که کسب و کار شما را به طور کامل درک نکنیم، آرام نخواهیم گرفت در واقع ما فقط سفارش شما را نمی پذیریم و به شما یک طراحی وب و یا اپلیکیشن موبایل یکسان ارائه نمی دهیم بلکه وقتی صحبت از موفقیت وب سایت شما می شود ما تخیل و فناوری را ادغام می کنیم تا شما در عصر تحول دیجیتالی بیشترین رشد را داشته باشید.

داستان ژاکت

برترین مارکت دیجیتال ایران

 

ژاکت از سال ۲۰۱۴ توسط علی حاجی محمدی تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان دومین محصول مجموعه همیار وردپرس،تحت نام Marketwp.ir،به معنی مارکت وردپرس آغاز کرد و بعد از گذشت ۲ سال نام خود را به zhaket.com (ژاکت) تغییر داد و در سال ۲۰۱۷ نیز جشن ۳ سالگی خود را جشن گرفت.

 

رتبه زیر 100 الکسا
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت

900 توسعه دهنده فعال و توانمند ایرانی

منتخب 3 دوره جشنواره وب ایران به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95، 96 و 97
بیش از 70 هزار کاربر عضو کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند مارکت پلیس ژاکت

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق ژاکت همین حالا شروع کنید...

ژاکت بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع خرید و فروش قالب حرفه ای وردپرس و افزونه تجاری وردپرس به صورت کاملا فارسی و راستچین